Araabia keele kursused algavad novembris

Ethical Links jätkab araabia keele kursustega Tartus.

Pakume õppimisvõimalusi nii algajatele kui edasijõudnutele, nii individuaaltunde kui grupiõpet.

Esimene proovitund juba 23. novembril, järel veel viimased 5 kohta! Registreerumiseks saata e-mail aadressil register@ethicallinks.org

Kui pikad on kursused?

 • Individuaalõpe: üks-ühele õppevorm, tavapärane tunni kestus on 45 minutit
 • Kursus grupina: Üks kursus kestab 2 kuud ja sisaldab 30 akadeemilist tundi
 • Esimene proovitund tasuta!

Registreerumiseks saatke palun e-mail aadressil register@ethicallinks.org
Lisainfot saab ka Dani käest telefonil 56 950 099 või Nastja käest telefonil 51 32 891

Hind

Kursuse hind on 120 eur, individuaaltunni hind on 13 eur/akadeemiline tund.
Kursusel 80% osaluse korral on hind 20% madalam.

Milline araabia keel?

Kursusel õpetatav araabia keel on kombinatsioon standardkeelest (Modern Standard Arabic) ja Lähis-Idas kasutatavast kõnekeelest (`āmmiyya). Araabia keel on väga suure levikuga ja sellel on palju dialekte. Sageli õpetatakse vaid standardkeelt (kirjakeelt). See võimaldab küll ennast enamikes kohtades arusaadavaks teha, ent ei võimalda aru saada sellest, mida kohalikud inimesed räägivad.
Meie kursusel õpite keelt, mida saate kasutada suhtluseks Lähis-Idast (Palestiinast, Süüriast, Jordaaniast, Liibanonist) pärit inimestega. Lisaks pakume sissevaadet ka standardkeelde. Püüame integreerida kursusesse ka elemente, mis aitavad paremini mõista Lähis-Ida kultuuri ja tänapäeva.

Õpetajad ja metoodikad

Kursuse keelteks on inglise ja eesti keel. Reeglina on tunnis kaks õpetajat, kellest ühel on araabia keel emakeel. Kõikidel õpetajatel on õpetamiskogemus. Sageli õpetatakse araabia keelt vaid läbi kirjutamise ja grammatika. Meie tundides õpid sa kirjutama, lugema, kuulama ja rääkima, õpetame mänguliselt ja kasutame tänapäevaseid metoodikaid, mis aitavad keelt paremini omandada.

Õpetajateks on olenevalt kursusest kas Lamees, Jameela, Alaa või Nastja.

Tundide ajad

Tunnid toimuvad õhtuti, pärast tööpäeva lõppu (al. 17.30-18.00) ja/või nädalavahetusel. Püüame leida koos ajad, mis sobiksid kõikidele huvilistele. Selleks saadame Doodle´i tabeli. Kui tead, et mingid õhtusemad ajad kindlasti ei sobi, võid selle juba registreerumisel kirja panna.

!أهلا وسهلا

2 mõtet “Araabia keele kursused algavad novembris

  1. Nastja Postituse autor

   Tere Piret, ma arvan, et kui enamikele päevad sobivad, siis on meie poolest ok, aga tund aega on natuke vähe. Igal juhul mõtleme!

   Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga