Aita sündida Palestiinas teatrilavastusel!

Palestiinas ei ole Hooandjat, kuigi seda oleks sinna väga vaja.

Aga me usume, et Eestis leidub inimesi, kes võiksid aidata noortel andekatel näitlejatel kõigi raskuste kiuste üks teatrietendus lavale tuua.

The Students of Juliano, teatrigrupp, mis on asutatud 2010. aastal maha lastud näitleja ja lavastaja Juliano Mer-Khamis´i endiste õpilaste poolt, toovad Jenin´i lavale Peeter Paani araabia versiooni.

Jenin on linn Läänekalda põhjaosas. Selle linna elanike jaoks ei ole teater, nagu ka kunst laiemalt, igapäevane asi. Peeter Paan ei ole mitte ainult huvitav kultuurisündmus, vaid ka lavastus, mis annab korraks võimaluse distantseeruda jõhkrast reaalsusest, lasta unistustel lennata, lasta lahti valu, mida on täis igapäevaelu. See pakub insipratsiooni fantaseerimiseks lastele ja noortele, kelle elu on täis traumeerivaid sündmusi. Ja tegelikult ka täiskasvanutele.

Ka Sinul on võimalik tuua noorte näitlejate unistus lavale sammuke lähemale. See on nende esimene iseseisev lavastus, nad teevad seda fantastilise inspiratsiooniga ja suure osa saabki teha ilma rahata. Aga on asju, mida ei saa, ning Ethical Links arvab, et see on grupp noori, kes on igati aitamist väärt. Tegu ei pea olema suurte summadega, ka viis eurot on raha.  Ja tegelikult on see rohkem kui raha, sest see pakub noortele moraalset tuge, mida neil on väga vaja.

Sa võid teha ülekande, kandes sobiva summa järgmisele arvele:

10220200529229 Ethical Links MTÜ,
seletuseks “Jenini Peeter Paan”

ning me toimetame raha Jenini noorte näitlejate kätte.

Me ei võta vahelt mingeid tasusid ja me ei hakka tegema pangaülekandeid (mis mõtet on maksta suur osa kogutud rahast pangale, eksole?), vaid viime kogutud raha ise kohale. Nii et kõik annetused jõuavad vajajateni.

Anname aru: Kokku sai kogutud 135 EUR
SUUR AITÄH KÕIKIDELE TOETAJATELE!
Vaata, milline sai valminud etendus!

KES?

Batoul Taleb – idee algataja, produtsent ja näitleja

Batoul oli Jeninis esimene naine, kes teatrikooli läks ja Juliano õpilane. Ta on olnud näitleja mitmetes lavastustes (Animal Farm, Fragments of Palestine, Alice in Wonderland, Waiting for Godot). Batoul´i jaoks on teater võimas vahend kogukonna kaasamiseks ja ühendamiseks. Hetekl töötab ta Peeter Paani araabia versiooni kallal. Enne seda oli ta kaasrezhissöör dokfilmis  Art/Violence, mida näidati Berliini Filmifestivalil:
www.artviolence.com