Fotonäitus: “Siin ja sealpool piire”

16. oktoobril 2016 kell 18.00 toimub Telliskivi Loomelinnaku Valges Galeriis fotonäituse “Siin ja sealpool piire” avamisüritus, mis koosneb 2016 suvel Palestiinas ja Iisraelis üles pildistatud analoogfotodest. Pildid on tehtud Kiev-60 kaameraga.

Avamisel võtavad sõna fotograaf Gregor Jürna ning Palestiinas vabatahtlikuna viibinud Kätlin Kuldmaa. Üritus kestab tund aega.

Kätlin Kuldmaa tegi vabatahtlikku tööd Orient Dance Theatre´is – loovtööd lastega ning hip-hop trenne noortele ja avatud trenne täiskasvanutele.
Kätlini blogi saab lugeda siit: http://katsdiscovers.blogspot.com.ee/

Gregor Jürna on fotograafiaga tegelenud alates aastast 2010 ja on pildistanud nii hobikorras kui ka professionaalsel tasemel. Tema varasemaid töid võib näha kodulehel: http://gregorjurna.com/

Kätlin Talllinna ürituse jaoks 16.10.16

Iisraeli ja Palestiina vaheline konflikt sai alguse 20. sajandi keskpaigas ning ei ole lahendust leidnud tänase päevani, kuid mõjutab olulisel määral kogu Lähis-Idas toimuvat.

Nii avamisüritus kui ka näitus on kõigile külastajatele tasuta. Jooksvalt jälgi FB.

Näituse teevad: MTÜ Ethical Links, Tallinna Ülikooli Humanitaarinstituudi Üliõpilasnõukogu ja Telliskivi Loomelinnak.

Vabatahtlike lähetamise projekti ja näituse läbiviimist rahastab Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

arengukoostoo_est_rgb_vaike

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga