Kätlin Palestiinas: Fry-Yay

Möödunud on järjekordne nädal Palestiina päikese all. Naudin reedest puhkepäeva umbes samamoodi nagu pildil olevad kiisukesed, kelle jaoks suurim probleem elus on magamiseks parima asendi leidmine.  Mul on augustikuuks päris palju plaane – on ideid, mille tahan ellu viia enne ära minekut ja kohti mida tahaks näha. Ideedest räägin siis kui need tehtud on :D. Ei taha ära sõnuda. Niiet võtan tänasest hingetõmbepäevast viimast.

Kätlin 5.08.16 kassid

Palun mitte imestada kui tagasi tulles tundun umbes 6 korda lapsikum kui muidu. (Jah on võimalik olla veel lapsikum kui ma muidu olen). Mõni päev möödub mul näiteks Disney printsesse mängides. All pildil on Lumivalguke ja Elsa. Teine päev sorteerisime laste joonistusi. Seal hulgas said ka minu joonistused päris palju kiitvaid kommentaare kuni ma ülestunnistasin, et tegemist on minu kritseldustega. Aga ma võiks olla väga andekas 6-aastane kunstnik.

Kätlin tüdrukud teater 5.08.16

Eile õhtul kutsuti mind kihluspeole. Jah inimesed – tuleb tähistada kihlumist oma perega, siis veel oma sõpradega siis tuleb veel üks korralik pulm 200 inimesega maha pidada ja siis alles on selle kõigega ühel pool. Pisikesest pulmast võid ainult unistada. Pidu toimus imeilusal katuseterassil ilusate inimestega. Mul on sellistel pidudel alati natuke kahju, et ma eriti pidulikke riideid kaasa ei võtnud. Näen nende kõrval välja nagu suvaline äraeksinud suvitaja.

Katlin 5.08.16 ilus vaade

Musid ja kallid!

Vabatahtlike lähetamise projekti rahastab Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

logo- arengukoostoo_est_rgb_vaike

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga