Kätlin Palestiinas: Keeping you updated

Viisin läbi just omaalgatusliku revolutsiooni ja lõpetasin suvekooli ära. Enamik lapsi ei oleks saanud enam tulla ning kõigest 1 või 2 lapsega pole tegemist enam õpetamisega suvekoolis vaid lapsehoidmisega. Usun, et on paremaid viise oma aja kasutamiseks viimastel nädalatel Palestiinas. Vabadus! Tegelikult töötan tantsukooli ametliku profiili loomisega ja muude projektiavalduste koostamisega. Ja tantsimisega. Inimesed on päris pettunud, kui kuulevad, et ma lahkun juba 4.september ja ma ei teagi millal ma tagasi tulen.

Tahate naljakat lugu kuulda? Esmaspäeval viin läbi avatud hip-hopi klassi Ramallah Ballet Centre’s. Tegime sõbrannaga nalja teemal, kuidas seda täpselt läbi viia ning ta sheeris üritust facebookis tekstiga, et Kätlin räpib, beatboxib ja tantsib samal ajal. Sest see on füüsiliselt võimalik. Ja inimesed uskusid seda ja nüüd käivad linna peal jutud, et esmaspäeval näeb beatboxivat ja räppivat hiphopitantsijat. Ma siis annan endast parima, et nende ootusi mitte petta. Pöidlad pihku 🙂

I just started a one-girl revolution and finished the summerschool earlier then planned. Most of the kids couldn’t have come anymore and with 1 or 2 kids it is not a summerschool anymore it is babysitting. I believe that there are better ways to spend my last weeks in Palestine. Freedom! Actually I am working with creating the official profile for the danceschool and with some other project applications. And dancing. People are really intrested in streetdances and they are quite dissapointed when i say I am already leaving on the 4th of september and i don’t know when I am coming back.
Do you wanna hear a funny story? On monday I will do an open hip-hop class in Ramallah Ballet centre. We were making jokes with a friend of mine about how to do it exactly. So she shared the event with a text that Kätlin will rapp, beatbox and dance at the same time. Cause it is physically possible. And people believed it and now people are talking that on monday you will see a rapping, beatboxing hiphop dancer. Well, I will be giving my best not to dissapoint them.

Thumbs up!

katlin-naljapilt

Vabatahtlike lähetamise projekti rahastab Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

arengukoostoo_est_rgb_vaike

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga