Tule Palestiinasse inglise keelt õpetama!

Oskaksid inglie keelt õpetada? Tule Palestiinat avastama!

Kas ei oleks põnev õppida tundma uut kultuuri, mõtestada enda jaoks lahti Lähis-Ida ja aidata maailma paremaks muuta? Ja nagu iga pikema reisiga, õppida paremini tundma ka ennast? Hoolimata pikaajalisest konfliktist on Palestiina kultuur väga soe ja külalislahke ning kindlasti väärt tundmaõppimist. Sind ootab kolm kuud ainulaadset kogemust!

Vajame kolmeks kuuks inglise keele õpetajat Ramallasse ja selle ümbrusesse. Inglise keele õpe toimub nii formaalses kontekstis (koolis) kui mitteformaalses kontekstis (ringides). Kui sa oskad lisaks teha laste/noortega midagi toredat (muusika, tants, käsitöö, taskasutus), siis on eriti hea.

Tagasi tulles peab vabatahtlik panustama veidi oma aega kogemuste jagamisse Eestis – räägime koos läbi, millisel viisil Sulle seda kõige rohkem teha sobiks.

Kas ma sobin? Millised on olulised kriteeriumid?

– Vastav pädevus (inglise keele õpetamise oskus). Meil ei ole vaja kvalifikatsiooni tõendavat paberit, aga õpetajaks olemine on ka keerulisem kui “ma räägin inglise keelt vabalt”.
– Kannatlikkus ja valmisolek uut kultuuri omaks võtta
– Algatusvõime: Sa ei jää alati ootama, et keegi ütleks Sulle, kuhu minna, vaid pead ka ise oma ideede elluviimise eest hea seisma
– Kohusetunne ja paindlikkus

Meie pakume:

– Koolitust ja tuge kogu Palestiinas olemise aja vältel
– Enamike kulude katmist (lennupilet, majutus, kohapeal elamise raha). Ise pead hoolt kandma vaid tervisekindlustuse ja kohapealsete sõitude eest (st ise otsustad kui palju tahad turistina ringi sõita).

Kandideerimiseks saada palun e-mail (kirjuta vabas vormis enda taustast, miks tahad minna ja mida oskad teha) aadressile nastja@ethicallinks.org

Vabatahtliku Palestiinas viibimise aeg on veebruar 2017- aprill 2017, kuupäevad läbiräägitavad.

Oled teretulnud täiendavate küsimustega meie poole pöörduma: saada mail (vt. aadressi eespool) või helista projektijuhile Nastjale: 51 32 891

Lisalugemist?

Vaata blogi!
Ethical Links on lähetanud vabatahtlikke Palestiinasse juba neli aastat. Aja jooksul on kogunenud päris palju vabatahtlike muljeid meie blogisse, tutvu nendega ja pea silmas, et me ei muuda kellegi postitusi ja igal inimesel on oma arusaam asjast!

KKK

– Kus ma elan?
Me aitame Sul leida üüripinna, kui see sulle ei sobi, ei ole keelatud ka ise endale muud elukohta otsida.

– Millised on minu enda kulud?
Pead leidma raha tervisekindlustuseks. Kohapeal saad elamiseks vajaliku raha, restoranides söömas käimiseks sellest ei piisa, ent mõistliku majandamise korral saab hakkama. Kindlasti tahad ka niisama ringi reisida – need kulud jäävad Sinu enda kanda.

– Kas lisaks Palestiinas tehtavale vabatahtlikule tööle kaasnevad ka mingid muud kohustused?
Sa pead osa võtma lähetuseelsest koolitusest, mille Ethical Links viib läbi enne Palestiinasse minekut. Kohapeal olles pead regulaarselt andma tagasisidet oma tööst ja oleks tore, kui oleksid nõus pidama blogi. Eestisse tagasi tulles pead jagama oma kogemusi ka Eestis.

– Milline on minu tööaeg?
Tööaeg on erinevates kohtades ja erineval ajal erinev, nii et seda räägime täpsemalt, kui oled huviline.Sul jääb piisavalt aega Palestiinaga tutvumiseks!

– Kas mul on kohapeal mingi tugivõrgustik?
Lisaks sinule viibib Palestiinas samal ajal ka teine vabatahtlik, küll teises linnas, ent siiski saate suhelda. Aitame ka seal olevate teiste eestlastega kontakte luua.

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest

logo- arengukoostoo_est_rgb_vaike

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga